Neden Saray Kutu Yapıştırma?

Bugün… İleri teknolojiyi ve deneyimi de içinde barındıran her zaman hedefleri olan bir firmayız. Kalite anlayışımız, vizyonumuz ve hedeflerimiz, bizi kısa zamanda ofset yapıştırma sektörün saygın bir markası konumuna getirdi.

Çünkü;

Girişimciyiz. Ofset kutu yapıştırma sektöründe değişen teknoloji ve kaliteyi yakından takip edip uygulamaya alıyoruz. Sektörün önde gelen kurumsal matbaalarının maliyet ve zaman dengesine entegre şekilde 24 saat aralıksız çalışıyor, sektörde en iyi şekilde yetişmiş, yeniliklere açık kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Yaratıcıyız.

Farklı düşünmeyi ve yenilikleri seviyoruz. Yeni fikirlere her zaman açığız. Yapıştırma işlerinizde standart kalıpların dışına çıkıp, isteklere özel cevap verebiliyoruz. Sizin sorunlarınız, bizim çözümlerimiz…

Deneyimliyiz!

Uzun yıllara dayanan tecrübe konusunda uzman bir kadro. Tecrübemize; yaratıcılığımızı, takım ruhumuza disiplinimizi katıyoruz.

Hızlıyız!

Zamanı en verimli şekilde kullanarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Baskı sonrasında yapıştırma sektörünün en kaliteli makineleri olan Omega All Pro 90 ve Omega All Pro 70 marka 2 adet kutu yapıştırma makinalarımız performansımızı ve kalitemizi artırırken, iş üretim sürecimizi kısaltıyor.

Güven Veriyoruz!

Geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. Kurumsal müşteriler, markalar, kamu sektörü, reklam ve tasarım şirketleri ile çalışan Türkiye’nin önde gelen matbaaları ile çalışıyoruz. Karmaşık işlere çözüm arayışında olan veya zamanlama problemi yaşayan kurumsal matbaaların ilk tercih noktasıyız.

Kalite ve Sürekliliğe Önem Veriyoruz!

Kaliteden ödün vermiyoruz. Karmaşık çözüm gerektiren detaylı işlere kadar her çalışmada aynı özeni gösteriyor, aynı titizlikle ele alıp en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Matbaa sektörü gibi rekabetin yoğun olduğu bir pazarda kaliteyi yüksek tutmanın, teknolojiyi sürekli takip etmenin ve kalite-maliyet dengesini başarılı bir şekilde yönetmenin önemini biliyoruz. Maksimum kaliteyi minimum fiyata sağlayabiliyoruz.

Sizinle de çalışmaktan mutluluk duyarız.